تفاوت 2 نوع تخته زیر پایی - صنایع چوب آتش کار تفاوت 2 نوع تخته زیر پایی - صنایع چوب آتش کار

تفاوت ۲ نوع تخته زیر پایی

خانه » مطالب سایت » تفاوت ۲ نوع تخته زیر پایی
زمان : 23 فوریه 2020 دسته بندی : مطالب سایت, وبلاگ

همانطور که می دانید تخته زیر پایی به عنوان یکی از مهم ترین و کاربردی ترین تجهیزاتی است که در ساختمان سازی و ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرد.

در مطالب قبلی شما را با مزیت های استفاده از تخته زیر پایی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید و با انواع تخته زیرپایی آشنا شوید.

چندین گزینه برای داربست های چوبی وجود دارد، اما الوار ساختمانی یکی از آنها نیست. مهم نیست که چقدر آن ۲×۱۰ اضافی محکم به نظر برسند، وسوسه نشوید که از آنها در داربست استفاده کنید. تابلوهای درجه ساخت و ساز به دلیل توانایی خود در تحمل بارهای ساختمان، نه بارهای ایجاد شده توسط کارگران و تجهیزات آنها، رتبه بندی می شوند.

اگر روی داربست کار می کنید، حتماً به طور منظم از تخته ها برای آسیبهایی که می تواند قدرت آنها را به خطر بیاندازد، بازرسی کنید. تقسیم، اره برقی، قالب و کپک، آسیب حشرات و لایه برداری (در مورد LVL ها) نمونه هایی از شرایطی هستند که می توانند از یک تخته بی خطر برای استفاده استفاده کنند. با مراقبت صحیح می توان از بسیاری از این مشکلات جلوگیری کرد، اما اگر شرایط تخته باعث شد که قدرت آن را زیر سوال ببرید، آن را دور بیندازید.

تخته زیرپایی

تخته های Solid-sawn

متداول ترین چوب مورد استفاده برای تخته های داربست اره ای جامد کاج های زرد رنگ جنوبی است که دفتر بازرسی کاج جنوبی به عنوان DI 65 یا، معمولاً، معمولاً DI 72. درجه بندی می شود. درجه بندی شده \”ساختاری\” یا \”ساختاری متراکم\” و تعداد آن بیانگر نسبت استحکامی است که در آن هر چه تعداد بیشتر باشد، گره ها کوچکتر و دانه محکم تر می شوند.

تخته های LVL

این تخته های مهندسی، ساخته شده از لایه های نازک از روکش، که به همراه چسب درجه بیرونی نگهداری می شوند، حجامت و اثر نواقصی مانند گره ها را به حداقل می رسانند. نتیجه یک هیئت مدیره تا حدودی قوی تر است که به عنوان مثال می تواند یک بار سه کارگر را در فاصله ۶ فوت قرار دهد. تخته های LVL در اندازه های مشابه تخته های اره جامد و با کمی هزینه بالاتر در دسترس هستند. اکثر شرکت ها انتهایی را در برابر رطوبت مهر و موم می کنند، و برخی از آنها تخته هایی با سطح سایشی را برای کشش بهتر ارائه می دهند. آنها نمی کنند.

برای تهیه بهترین انواع تخته زیر پایی با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =