2 نکته در نگهداری از چوب روسی - صنایع چوب آتش کار 2 نکته در نگهداری از چوب روسی - صنایع چوب آتش کار

۲ نکته در نگهداری از چوب روسی

خانه » وبلاگ » ۲ نکته در نگهداری از چوب روسی
زمان : ۲۳ فروردین ۱۳۹۹ دسته بندی : وبلاگ

چوب روسی یکی از کاربردی ترین و مهم ترین انواع تخته چوب است. در مطالب قبلی شما را با چند فاکتور کاربردی در مورد چوب روسی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

نگهداری از چوب روسی

یکی از مهم ترین نکاتی که در مورد چوب های روسی و همچنین سایر الوار ها باید مورد توجه قرار گیرد نحوه مراقبت از آن ها می باشد. نگهداری و مراقبت صحیح از چوب ها باعث دوام و ماندگاری هر چه بیشتر چوب ها می شود.

بهتر است تا سالی و یا دوسالی یکبار بسته به ظاهر چوب و جنس آن از روشن کننده های مخصوص سطوح چوبی استفاده کنید. با این کار سطح چوب روسی جلا پیدا می کند و درخشندگی بیشتری خواهد داشت.

البته لازم به ذکر است که پیشگیری از هر گونه آسیبی می تواند مراقبت و نگهداری از چوب و همچنین سایر آیتم ها را برای شما آسان تر کند.

نگهداری از چوب

ممکن است بر اثر تاثیر آب و هوا ظاهر چوب تغییر پیدا کند.

ممکن است بر اثر رطوبت و یا سایر شرایط آب و هوایی رنگ چوب تغییر کند. در برخی مواقع ممکن است رنگ چوب در مناطقی با آب و هوای مرطوب تیره تر شود و در آب و هوای خشک رنگ چوب روشن تر گردد. این تغییرات به ساختار چوب آسیبی وارد نمی کند و اگر شما مشکلی با تغییر رنگ چوب نداشته باشید می توانید از این تغییر لذت ببرید و الوار ها را رنگ نزنید.

تمیز کردن چوب روسی

تمیز کردن چوب روسی زمان خاصی ندارد شما می توانید به طور مداوم هر روز سطح چوب را گرد گیری کنید و هر گونه آلودگی روی سطوح چوبی را از بین ببرید. شما می توانید به راحتی سطوح چوبی را آبکشی کنید با استفاده از شلنگ می توانید این کار را انجام دهید و سپس تا جایی که می توانید سطح چوبی را خشک کردن و در مجاورت نور خورشید قرار دهید تا خشک شود.

برای خرید بهترین انواع چوب روسی با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + شانزده =