آموزش رنگ زدن چوب روسی - صنایع چوب آتش کار آموزش رنگ زدن چوب روسی - صنایع چوب آتش کار

آموزش رنگ زدن چوب روسی

خانه » وبلاگ » آموزش رنگ زدن چوب روسی
زمان : 14 آوریل 2020 دسته بندی : وبلاگ

آیا می دانید برای رنگ زدن چوب روسی چه کار باید بکنید؟

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات انواع تخته چوب اشنا کردیم و در مورد نگهداری از چوب روسی اطلاعاتی در اختیارتان قرار دادیم. در ادامه همراه ما باشید تا شما را با مراحل رنگ زدن این تخته ها بیشتر آشنا کنیم.

چوب ترمو

مراحل رنگ زدن چوب روسی

رنک کردن چوب کار خیلی دشواری نسیت و با رعایت چند نکته می توانید خودتان این کار را انجام دهید.

انتخاب رنگ

یکی از مهم ترین مراحل رنگ کردن انتخاب رنگ می باشد. باید رنگی را انتخاب کنید که مطمئن هستید می خواهید از آن استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که با اضافه کردن سیلر و جلا دهنده ممکن است کمی رنگی که زده اید تیره تر شود به همین خاطر در انتخاب تیره و روشنی رنگتان توجه کافی را داشته باشید.

تمیز کردن و سمباده کشی

یکی دیگر از مراحلی که قبل از رنک کردن چوب روسی باید مورد بررسی قرار گیرد تمیز بودن سطح چوب است. علاوه بر تمیز شدن چوب باید به سیقلی بودن و مسطح بودن تخته شوبی توجه کنید. اگر احساس می کنید تخته های چوب هموار نیستند می توانید قبل از رنگ زدن آن ها را سمباده بکشید.

وقتی چوب را تمیز کردید اطمینان پیدا کنید که به طور کامل خشک شده سپس رنگ زدن را شروع کنید.

انتخاب قلمو

قلمویی که برای رنگ کردن چوب روسی مورد استفاده قرار می دهید یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که باید مورد توجه قرار گیرد. قلمو باید به اندازه کافی پهن و پر مو باشد تا بتوانید کاملا سطوح چوبی شما را پوشش دهد.

رنگ زدن چوب روسی

برای رنگ زدن چوب روسی یک مرحله رنگ کافی نیست. لازم است تا با دقت تمام قسمت های سطچ چوب را پوشش دهید سپس اجازه دهید تا خشک شود و یک بار دیگر رنگ کردن چوب را تکرار کنید.

برای تهیه بهترین انواع چوب روسی با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − سه =