چوب روسی ساسنا - صنایع چوب آتش کار چوب روسی ساسنا - صنایع چوب آتش کار

چوب روسی ساسنا

خانه » مطالب سایت » چوب روسی ساسنا
زمان : 29 فوریه 2020 دسته بندی : مطالب سایت, وبلاگ

آیا می دانید چوب روسی ساسنا چه مدل چوبی است؟ در مطالب قبلی شما را با نمونه های مختلفی از چوب روسی آشنا کردیم و اطلاعاتی در این زمینه در اختیاران قرار دادیم.

در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد چوب های ساسنا به دست آورید.

کاج کاج است، درست است؟ نه کاملا. در مورد جنس Pinus، چگالی و قدرت کاملاً محدود وجود دارد. به عنوان مثال یکی از گونه های کاج زرد جنوبی، Shortleaf Pine را انتخاب کنید: این ماده دارای خواص مقاومت است که تقریباً برابر با بلوط قرمز (با استثنای قابل توجه سختی) و در بعضی از دسته ها مانند مقاومت فشرده سازی به موازات دانه، کاج در واقع قوی تر است!

چوب

مشخصات چوب روسی ساسنا

این گروه توسط کاج هایی با تراکم کم، حتی دانه و انتقال تدریجی چوب زودرس به لاته مشخص می شود. گونه های داخل این گروه قابل اطمینان نیستند از یکدیگر جدا شوند، اما تشخیص ویژگی های آنها برای تشخیص آنها از چوب های سخت می تواند مفید باشد. سه گونه اصلی از کاج نرم وجود دارد:

از میان این سه، کاج سفید شرقی تمایل به بهترین بافت (یعنی تراشه های کوچکترین قطر) و کوچکترین کانال های رزین دارد. در مقابل، قند کاج، درشت ترین بافت و بزرگترین کانال های رزین را دارد. کاج سفید غربی جایی در بین دو گونه قبلاً ذکر شده قرار می گیرد. وزن کلیه گونه ها نزدیک به یک مقدار است و متوسط ​​وزن خشک آن بین ۲۵ تا ۲۸ پوند در فوت است.

این گروه تا حدودی بر خلاف کاج های نرم، نه تنها در مناطق واضح از سختی و تراکم، بلکه از نظر چوب زودرس به انتقال چوب دیر و یکنواختی دانه نیز مخالف است. به طور کلی کاجهای سخت تمایل به تغییر ناگهانی از چوب اوایل به درخت اواخر دارند و ظاهری ناهموار دارند (گرچه ممکن است گونه های خاصی وجود داشته باشد که استثنا هستند). به طور کلی، متوسط ​​وزن خشک شده برای گونه های کاج سخت از ۲۸ تا ۴۲ پوند در فوت ۳ است.

گونه های اصلی این گروه در مشخصات کاج سخت امضا قرار دارند: آنها دارای بیشترین چگالی (بین ۳۶ تا ۴۲ پوند در فوت ۳ فوت متوسط ​​وزن خشک)، انتقال زودهنگام بسیار ناگهانی به انتقال چوب دیررس، و بسیار ناهموار هستند. همه گونه های این گروه در واقع از یکدیگر قابل تشخیص نیستند- حتی تحت معاینه میکروسکوپی.

برای خرید بهترین انواع چوب روسی با کارشناسان ما در تماس باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =